LSCF sacensību kalendārs 2024.gadam

UWW Vecuma grupas 2024. gadam:
U-13 vecuma grupa - 2011. - 2013. dz.g.
U-15 vecuma grupa - 2009. - 2011. dz.g. (UWW sacensībās drīkst piedalīties, ja ir pilni 13 gadi)
U-17 vecuma grupa - 2007. - 2009.dz.g.
U-20 vecuma grupa - 2004. - 2006.dz.g.
U-23 vecuma grupa - 2001. - 2006.dz.g.

Pieaugušie - 2006. dz.g. un vecāki.

Datums Valsts Pilsēta Sacensību nosaukums Vecuma grupa Sporta veids Atbildīgā organizācija Nolikums
Janvāris
10.-14.01. Horvātija Zagreba 1. Reitinga turnīrs Pieagušie BC, BCS, GR Horvātijas Cīņas federācija 
13.01. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U13, U15, U17, U20 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
18.01. Latvija Bauska Komandu sacencības U8-U13 BC Bauskas BJSS 
19.-20.01. Igaunija Kohtla-Jarve A.Talpase piemiņas turnīrs Pieaugušie, U17 GR
 
27.01. Latvija Ķekava Ķekavas novada sporta skolas atklātās mestarsacīksrtes brīvajā cīņā U13,U15, U17 BC, BCS Ķekavas novada sporta skola 
Februāris
2.-4.02. Zviedrija Sundsvall Sundsvall Wrestling Open Pieaugušie, U20, U17, U15 GR  
9.-10.02. Lietuva Paņeveža R.Sarguno sporta ģimnāzijas kauss U17, U15 GR  
9.-10.02. Igaunija Valga Valgas atklātais čempionāts U17, U15, U13 GR  
12.-18.02. Rumānija Bukareste Eiropas čempionāts Pieagušie BC, BCS, GR Rumānijas Cīņas federācija 
16.-18.02. Zviedrija Klippana Klippan Lady Open Pieagušie, U17 BCS  
16.-18.02. Lietuva Visaginas Visaginas kauss U17, U15, U13 GR  
17.02. Latvija Bauska Bauskas Novada Atklātās Sacencības U8-U15 BC Bauskas BJSS 
23.-24.02. Igaunija Luunja J.Jaago piemiņas turnīrs U17, U15, U13 GR  
24.02. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U9,U11,U13,U15 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
Latvija Lociki AN sporta skolas kausa izcīņa brīvajā cīņā U15 BC Augšdaugavas novada sporta skola 
Marts
01.-02.03. Latvija Saldus F. Artemjeva piemiņas turnīrs U13,U15,Pieaugušie GR CSK "Kurzemnieks" Nolikums
01.-03.03. Polija Poznaņa Sobieski memorial U17 GR  
 03.03. Rīga Latvija Latvijas atklātais čempionāts Grappling NO GI
  GP LSCF Nolikums
08.03. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes grieķu romiešu cīņā U9, U11,U13,U16 GR Daugavpils Sporta skola 
8.-10.03. Igaunija Tallina K.Palusalu piemiņas turnīrs U17, U15, U13 GR  
16.03. Latvija Daugavpils Latvijas čempionāts U15 BC, GR, BCS Latvijas Sporta Cīņas federācija Nolikums
21.03. Latvija Bauska Komandu sacencības U8-U13 BC Bauskas BJSS 
22.-24.03. Igaunija Tallina Tallinn Open U20, U17, U15. U13, U11 GR, BC, BCS  
23.03. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U13, U15, U17, U20 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
27.03.-3.04. ASV Albani Jorney man world classic tournament U19 BC  
29.-31.03. Nīderlande Utrehta Easter Wrestling Tournament U20, U17, U15, U13 GR  
30.03. Latvija Jaunolaine Brīvās cīņas sacensības "Olaines lauvēns" U8, U10, U12 BC, BCS L.Skujiņas CSK Nolikums
Aprīlis
04.-07.04. Azerbaidžāna Baku Eiropas Olimpiskas kvalifikācijas turnīrs Pieagušie BC, BCS, GR Azerbaidžānas Cīņas federācija 
06.-07.04. Igaunija Vandra Vandras atklātais čempionāts U17, U15 GR  
12.-14.04. Čehija Homutova Grand Prix Chomutov U20, U17 GR  
13.04. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U11, U13, U15, U17 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
18.-21.04. Rumānija Cluj Napoca Ioan Muresan & Valeriu Bularca U15 BC,GR,BCS  
20-21.04. Spānija La Nucia Jovenes Promesas U23,U20,U17 BC,GR,BCS  
20.04. Latvija Liepāja Latvijas čempionāts U13 BC, GR, BCS Latvijas Sporta Cīņas federācija Nolikums
21.04. Latvija Liepāja Baltic Cup U15 GR LIEPĀJAS KSS / CSK LIEPĀJA 
24.04. Latvija Ādaži Ādažu kauss U13, U15, U20 GR  
24.04. Latvija Liepāja Liepājas pavasara kauss U13, U11, U9 GR, BC, BCS LIEPĀJAS KSS / CSK LIEPĀJA 
25.04. Latvija Bauska Komandu sacencības U8-U13 BC Bauskas BJSS 
27.04. Latvija Jaunolaine Starptautisks brīvās cīņas turnīrs "Olaines kauss" U11, U13, U15 BC, BCS L.Skujiņas CSK Nolikums
? Igaunija Viljandi K.Koivu memorial Pieagušie BC  
? Igaunija Tallina K.Palusalu Memorial Pieagušie BC,GR  
Maijs
1.-2.05. Igaunija Tapa Georg Hackenschmidti Memorial Pieaugušie, U17 GR  
04.05. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U9, U11, U13, U16 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
08.05. Latvija Staļģene Turnīrs brīvajā cīņā iesācējiem U10 BC Jelgavas novada Sporta centrs 
09.-12.05. Stambula Turcija Pasaules Olimpiskas kvalifikācijas turnīrs Pieagušie BC, BCS, GR Turcijas Cīņas federācija 
9.-12.05. Rumānija Bukareste Constantin Alexandru & Ioan W. Popovici U17 BC,GR,BCS  
10.-12.05. Lietuva Klaipēda Lietuvas Armijas dienas turnīrs U15. U13 GR  
11.05. Latvija Rīga Latvijas čempionāts U17, U20 BC, GR, BCS Latvijas Sporta Cīņas federācija 
13.05. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes grieķu romiešu cīņā U9, U11,U13,U16 GRC Daugavpils Sporta skola 
15.-19.05. Grieķija Loutraki Eiropas čempionāts U15 BC, BCS, GR Grieķijas Cīņas federācija 
16.05. Latvija Bauska Komandu sacensības U8-U13 BC Bauskas BJSS 
18.05. Latvija Cēsis Cēsu Kauss 2024 U9,U11,U15 BC,BCS PBLCCK Cēsis 
20.-26.05. Azerbaidžāna Baku Eiropas čempionāts U23 BC, BCS, GR Azerbaidžānas Cīņas federācija 
24.-25.05. Lietuva Anikščiai Anikščiai kauss U15, U13 GR  
25.05. Latvija Rīga Cietais Rieksts U11,U12,U13 BC Kr.Kundzina Cīņas Sporta skola 
25.05. Latvija Saldus CSK "Kurzemnieks" kauss U13,U15,U17 GRC CSK "Kurzemnieks" 
30.05-02.06. Rumanija Bukareste Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga U20 BC,GR,BCS  
31.05.-01.06. Lietuva Viļņa Vilnius Open U17, U15, U13 GRC  
? Lietuva Kelme Kelme Cup U-17,U20 BC  
Jūnijs
01.06. Latvija Olaine Pludmales cīņas sacensības "Olaines smiltis" U11, U13, U15 PC L.Skujiņas CSK 
05.-09.06. Ungārija Budapešta 2.Reitinga turnīrs Pieagušie BC, BCS, GR Ungārijas Cīņas federācija 
08.06. Latvija Grobiņa Dienvidkurzemes atklātais čempionāts U13, U11 GR CSK LIEPĀJA 
10.-16.06. Somija Kuortane Eiropas čempionāts U17 BC, BCS, GR Somijas Cīņas federācija 
Jūlijs
01.-07.07. Polija Varšava Eiropas čempionāts U20 BC, BCS, GR Polijas Cīņas federācija 
05-07.07. Spānija Madride Grand Prix Of Spain Pieaugušie BC,GR,BCS  
13.07. Latvija Liepāja BEACH GAMES LIEPĀJA Pieaugušie, U17, U15 PC CSK LIEPĀJA 
27.07. Latvija Jūrmala Latvijas atklātais čempionāts pludmales cīņā U-13, U-15, U-17, Pieaugušie, Veterāni PC Latvijas Sporta Cīņas federācija 
Augusts
05.-11.08. Francija Parīze Olimpiskās spēles Pieagušie BC, BCS, GR Starptautiska Olimpiska komiteja 
19.-25.08. Argentīna Buenosairesa Pasaules čempionāts U17 BC, BCS, GR Argentīnas Cīņas federācija 
23.-25.08. Somija Turku Kalle Markisen Suomi Cup Pieaugušie, U17, U15 GR  
Septembris
02.-08.09. Spānija Pontevedra Pasaules čempionāts U20 BC, BCS, GR Spānijas Cīņas federācija 
13.-14.09. Igaunija Voru E.Putsepa Memorial U17, U15 GRC, BCS  
19-22.09. Rumānija Bukareste Ion Cornianu & Ladislau Simon U23 BC,GR,BCS  
 20.-21. Latvija Cēsis  Paula Budovska 23. starptautiskais turnīrs   U9,U11,U15,U17,U20  BC, BCS
  
20.-21.09. Igaunija Luunja Leo Kreinini piemiņas turnrīrs U17, U15 GR  
 23.09. Latvija 

#BEACTIVEDAY 2024

 Visi  LSCF un LVFA 
28.09. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes grieķu romiešu cīņā U9, U11,U13,U16 GR Daugavpils Sporta skola 
 28.09. Latvija Rīga Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes
  BC, BCS, GRC
 Kr. Kundziņa CSS
 
28.-29.09. Polija Krašniki Polijas kauss BC, BCS  
Latvija Lociki Naujenes pagasta kausa izcīņa brīvajā cīņā U17 BC Augšdaugavas novada sporta skola 
? Latvija Saldus/Daugavpils Latvijas čempionāts Pieagušie BC, GR, BCS Latvijas Sporta Cīņas federācija 
Oktobris
4.-6.10. Lietuva Kuršenai V.Jasoča piemiņas turnīrs U17, U15 GR  
5.-6.10. Igaunija Turi Turi SKL International tournament U17 BC  
08.-13.10. Horvātija Poreca Pasaules čempionāts Veterāni BC, GR Horvātijas Cīņas federācija 
11.-12.10. Igaunija Tapa Tapa Wrestling Day Pieaugušie, U17 GR  
11.-13.10. Zviedrija Umea Umea Wrestling Battle U20, U17, U15 GR  
18.-20.10. Lietuva Klaipeda Mūsu Viltys U15,U17 BC  
18.-20.10. Polija Krakova Bajorek Memorial 2023 U17, U15, U13 GRC  
18.-20.10. Igaunija Rakvere Georg Lurich Memorial U17, U15, U13 GR  
21.-27.10. Albānija Tirana Pasaules čempionāts Veterāni BC, GR Albānijas Cīņas federācija 
25.-27.10. Zviedrija Vasteras Malarcupen 2023 U20, U17, U15 GR  
26.10. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U9, U11, U13 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
Novembris
01.-02.11. Igaunija Kallavere Aberga Piemiņas turnīrs U17, U15 GR  
01.-03.11. Polija Poznaņa Moczynski memorial U15, U13 GR  
08.-10.11. Lietuva Šauļi Bagdonas turnīrs U20, U17, U15 GR  
16.11. Latvija Rīga 29. Starptautiskās Krišjaņa Kundziņa kausa izcīņas sacensības
U13, U15, U17 BC, BCS, GRC Kr.Kundzina Cīņas Sporta skola 
15.-16.11. Igaunija Jogeva Vooremaa kausa izcīņa U15, U13, U11 GR  
20.11. Latvija Rēzekne Starptautiskais čempionāts grieķu romiešu cīņā “Rēzekne 2024” U-11, U-13, U-15 GR Rēzeknes sporta pārvalde/BJSS 
22.-24.11. Norvēģija Kolbotna Kolbotn Cup U17, U15 GR  
23.11. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U15, U17, U20 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
29.-30.11. Latvija Liepāja Liepājas atklātais čempionāts U17, U15 GR, FW LIEPĀJAS KSS / CSK LIEPĀJA 
? Igaunija Viljandi Baltic CUP Pieagušie BC  
? Igaunija Viljandi Viljandi cup U11 BC  
? Igaunija Viljandi M.Klein Memorial U17 BC  
Decembris
01.12. Polija HEROS Lady OPEN 2024 U15, U17 BCS  
01.12. Somija Helsinki HELSINKI OPEN 2024 U9, U11, U13, U15, U17 BC, BCS  
06.12. Latvija Staļģene Turnīrs brīvajā cīņā iesācējiem U10 BC Jelgavas novada Sporta centrs 
6.-8.12. Lietuva Paņeveža PANEVEZYS OPEN U17, U15 GR  
 13.-15. Latvija DaugavpilsStarptautiskais sporta meistaru brāļu Krupeņinu piemiņas turnīrs
U-17
 GR  
14.12. Latvija Jaunolaine Jaunolaines Ziemassvētku turnīrs brīvajā cīņā U8, U10 BC, BCS L.Skujiņas CSK 
21.12. Latvija Liepāja Ziemassvētku turnīrs U13, U11 GR LIEPĀJAS KSS / CSK LIEPĀJA 
28.12. Latvija Daugavpils DSS meistarsacīkstes U13, U15, U17, U20 BC, BCS Daugavpils Sporta skola 
28.12. Latvija Daugavpils DSS Ziemassvētku kauss U9, U11,U13,U16 GR Daugavpils Sporta skola 
? Latvija Lociki AN sporta skolas "Ziemassvētku turnīrs" brīvajā cīņā U13 BC Augšdaugavas novada sporta skola