LATVIJAS SPORTA CĪŅAS FEDERĀCIJAS 2020. GADA SACENSĪBU KALENDĀRS

         Vecuma grupas 2020.gadā:

  • Pieaugušie 2002. gadā dzimušie un vecāki 
  • Pieaugušie 1997 - 1999. gadā dzimušie pieaugušie  (U23)
  • Juniori 2000 – 2002. gadā dzimušie juniori (U20) 
  • Kadeti  2003-2004.  (2005. ar atļauju)  gadā dzimušie (U-17)
  • Jaunieši  2005 - 2007.  gadā dzimušie jaunieši (U15)
  • Jaunieši 2007 – 2009. gadā dzimušie  (U-13)
Saīsinājumi: BC - Brīvā cīņa, GR - Grieķu - Romiešu cīņa, BCS - Brīvā cīņa sievietēm
 
 DATUMS  
 PILSĒTA VALSTS SACENSĪBU NOSAUKUMS VECUMA GRUPA CĪŅAS VEIDS ATBILDĪGĀ PERSONA NOLIKUMS REZULTĀTI

Janvāris









 09. - 19.01.
 BobruiskaBaltkrievija Starptautiska nometne Latvijas izlases dalībniecēm
 Kadetes, Juniores
 BCS L. Skujiņa

Nav
 
 
 11.01. KouvolaSomija UWW Herman Kare PieaugušieGR
 Atvērt nolikumu 
Atvērt rezultātus 
 11.01. Kohtla JaarveIgaunija 40. A. Talpase piemiņas turnīrs Kadeti, Jaunieši
 GR  
 Nav 
 
 15. - 18.01. RomaItālija UWW Reitinga turnīrs
"Matteo Pellicone"
 Pieaugušie BC GR BCS LSCF Atvērt nolikumu 
Atvērt rezultātus 
 17. - 19.01.KlippanZviedrijaUWW Klippan Lady Open Pieaugušie,
kadeti
 BCS  Atvērt nolikumu 
Atvērt rezultātus 
 17. - 19.01.
 VitebskaBaltkrievija XXIV Starptautiskais A. Ispenova piemiņas turnīrs
 Kadeti BC 
Nav

 
 
 17. - 19.01. NicaFrancija UWW Grand Prix de France Henry Deglane Pieaugušie BC GR BCS  Atvērt nolikumu  
 23. - 26.01. KrasnojarskaKrievija UWW Grand Prix Ivan Yariguin Piaugušie BC  BCS   Atvērt nolikumu  
 24. - 25.01.
 Naujene,
Daugavpils nov.
Latvija Naujenes pagasta kauss
 U-15 BC BCS
 A. Andrijanovs

 Nav 
 
 
 31.01. - 01.02. Guseva, Kaļiņingradas apgabals
Krievija I.Čerņahovska kausa izcīņa U - 15, Kadeti
 BC I. Drupa
 Atvērt nolikumu 
 

Februāris

   
    
 01. 02.
 Daugavpils Latvija Daugavpils ISVS jauniešu meistarsacīkstes Jaunieši BC 
Nav
 
 
 01.02. VolfurtaAustrija UWW Starptautiksks turnīrs "Flatz Open" Pieaugušie, juniori, kadeti BCS   Atvērt nolikumu  
 06. - 08.02 MinskaBaltkrievija Starptautisks turnīrs "Medvezhonok" Kadeti BC BCS
  Atvērt nolikumu 
 07. - 08.02. StaļģeneLatvija Latvijas čempionāts junioriem
 U-20 BC GR BCSLSCF, A. Naglis Atvērt nolikumu
Atvērt rezultātus 
 10. - 16.02. RomaItālija Eiropas čempionāts
 Pieaugušie BC GR BCS LSCFAtvērt nolikumu Atvērt rezultātus 
 14. - 15.02. GrodnoBaltkrievija I. Jelkina Piemiņas turnīrs  U - 15, Kadeti
 BC I. Drupa
 Nolikums - 1   Nolikums - 2    
 15.02. ĶekavaLatvija Ķekavas sporta skolas turnīrs
 Jaunieši,
Kadeti,
Juniori
 BC BCS
 I. Bramanis
Atvērt nolikumu 
Atvērt rezultātus  
 15.02. ValgaIgaunija Starptautisks turnīrs "Valgas atklātais čempionāts"
 Jaunieši,
Kadeti
 GR 
Nav
 
 
  VisaginasLietuva Starptautisks turnīrs "Visaginas Cup"
 Jaunieši, kadeti,
Juniori
 GR  
 Nav 
 
 20. - 23.02.
 LidaBaltkrievija Starptautisks turnīrs, V. Cilentija balvas
 Kadeti GR  
 Nav 
 
 21. - 23.02. SaldusLatvija Starptautisks turnīrs "Artemjeva Piemiņas turnīrs"
Pieaugušie GR U. Zanders
 Atvērt nolikumu
 
 22.02. BauskaLatvija
 Bauskas atklātās meistarsacīkstes
Bērni, Jaunieši, Kadeti, Juniori
 BC BCS
 A. Vasiļjevs
Atvērt nolikumu
 Atvērt rezultātus  
 22.02. SvetlagorskaKrievija Starptautisks turnīrs veltīts Tēvijas sargu piemiņas dienai
 Jaunieši GR  
 Nav 
 
 29.02. GotzisAustrijaUWW Austrian Open Juniori GR  Atvērt nolikumu  

Marts

   
    
 06. - 07.03. DaugavpilsLatvija Daugavpils pilsētas skolēnu spartakiāde
 Skolēni BC  
 Nav 
 
 07.03. TallinaIgaunija 32. K. Palusalu piemiņas turnīrs
 Jaunieši GR  
 Nav 
 
 13. -14.03.
 TroškunaiLietuva Starptautisks turnīrs
 Jaunieši GR BCS
  
Nav
 
 13. - 15.03. RīgaLatvijaUWW starptautisks turnīrs "V.Freidenfelda kauss"
 Juniori
 BC BCS  
Atvērt nolikumu
 
 13. - 15.03.
 RīgaLatvija Starptautisks turnīrs "V. Freidenfelda kauss"
 Kadeti BC BCS
  Atvērt nolikumu 
 13. - 15.03.
 PoznaņaPolija Sobieskiego Piemiņas turnīrs
 Kadeti GR  
Nav
 
 19. - 22.03. BudapeštaUngārija Eiropas Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs Pieaugušie BC GR BCS LSCFAtvērt nolikumu
 
 
 20.03. Daugavpils Latvija DISVS sieviešu cīņas festivāls
 Jaunieši,
Kadeti,
Juniori
 BCSĻ. Kopilova,
I. Petrova
 
Nav
 
 27. - 29.03. TallinaIgaunijaStarptautisks turnīrs "Tallinn Open 2020" Jaunieši, kadeti, juniori BC GR BCS Atvērt nolikumu

Aprīlis

   

 

    
 02.04. DaugavpilsLatvija Daugavpils ISVS Jauniešu meistarsacīkstes brīvajā cīņā
 Kadeti BC V. Golubevs

Nav
 
 
 02. - 05.04 BukaresteRumānijaUWW Constantin Alexandru & Ioan W. Popovici Kadeti BC GR BCS  
Nav
 
 04.- 05.04. TallinaIgaunija UWW Kristjana Palusalu Memoriāls Pieaugušie BC GR  
Atvērt nolikumu
 
 10. - 11.04. LiepājaLatvija Latvijas čempionāts kadetiem  U-17 BC GR BCSLSCF, N. VorobeičiksAtvērt nolikumu
 
 16. - 18.04.
 ViljandiIgaunija Sporta kluba "Tulevik" turnīrs
 Jaunieši BC  
Nav
 
 17. - 18.04. OlaineLatvija Starptautisks turnīrs "Olaines novada atklātais čempionāts"
 Bērni, jaunieši BC BCS L. SkujiņaAtvērt nolikumu
 
 17. - 18.04.
 Ādaži Latvija Ādažu kauss
 Jaunieši GR 
Nav
 
 
 17. - 18.04.
 Vandra IgaunijaStarptautisks turnīrs "54. Vandras atklātais čempionāts"
 Jaunieši
 GR 
Nav
 
 
 18. - 19.04. OlaineLatvijaStarptautisks turnīrs "Olaines kauss"Kadeti, Juniori BC BCS L. SkujiņaAtvērt nolikumu
 
 24. - 26.04.
 KauņaLietuva Starptautisks turnīrs Laugminsa piemiņai
 Kadeti, Juniori
 GR
BCS
  
Nav
 
 24. -25.04.
 VitebskaBaltkrievija Starptautisks turnīrs
 Juniori,
Pieaugušie
 BC
BCS
 
Nav
 
 
 24. - 25.04.
 NaujeneLatvija Daugavpils novada čempionāts brīvajā cīņā
 U-15 BC BCS
 A. Andrijanovs
 
Nav
 
 24.-25.04. LuunjaIgaunija 43. Jaan Jaago Piemiņas turnīrs
 Jaunieši,
Kadeti
 GR  
Nav
 
 25.04. LiepājaLatvija Starptautisks turnīrs "Pavasara turnīrs"
 Jaunieši GR BC
  
Nav
 
 25. - 26.04.
 RīgaLatvija 27. Starptautiskā Kr.Kundziņa ceļojošā kausa izcīņa
 Jaunieši,
Kadeti
 BC GR
V. freidenfelds
 Atvērt nolikumu
 
 30.04. - 03.05.
 SofijaBulgārija Pasaules Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs
 Pieaugušie BC GR BCS
 LSCF Atvērt nolikumu
 

Maijs





    
 01. - 03.05.
 KlaipēdaLietuva Starptautisks turnīrs veltīts Lietuvas bruņoto spēku piemiņas dienai
 Jaunieši, Kadeti
GR
  
Nav
 
  01.-03.05. KeilaIgaunija Ziemeļu valstu čempionāts Kadeti,
Juniori
 BC GR BCS  Atvērt nolikumu 
 PĀRCELTS
 Daugavpils Latvija Latvijas čempionāts U-15
 U-15 BC GR BCS
  
Nav
 
 07. - 10.05.BukaresteRumānijaUWW Dumitru Pirvulescu & Vasile Iorga Juniori BC GR BCS Nav
 
 
 08. - 09.05. KehtnaIgaunija Starptautisks turnīrs "Kehtnas Kauss"
 Jaunieši,
Kadeti
 GR 
Nav
 
 
 08. - 09.05. DaugavpilsLatvija Daugavpils pilsētas meistarsacīkstes Jaunieši BCV. Golubevs
Nav  
 08. - 10.05.
 SovetskaKrievija V. I. Babinova piemiņas turnīrs
 Kadeti, Juniori
 GR  
Nav
 
 09.05.
 PriekuļiLatvija Priekuļu turnīrs
 Zēni, Jaunieši
 BC BCS
  
Nav
 
15. - 16.05.Radviliškis
Lietuva Starptautisks turnīrs "Radviliškis 2020"  Kadeti,
Juniori
 BCLSCF Nav  
 15. - 16.05.
 HomutovaČehija Starptautisks turnīrs "Grand Prix Chomutov"
 Kadeti,
Juniori
 GR  
Nav
 
 15. - 16.05.
 DaugavpilsLatvija Daugavpils individuālo sporta veidu skolas Skolēnu spartakiāde grieķu - romiešu cīņā
 Skolēni GR D. Lapa
 
 
 22. - 24.05.
 AnukščiaiLietuvaStarptautisks turnīrs "Anukščiai 2020"
 Jaunieši, Kadeti
 GR  
Nav
 
 29. - 31.05. DormagenaVācija UWW Grand Prix of Germany Kadeti, Pieaugušie BCS Nav  
 29. - 31.05.
 TartuIgaunija 51.Hackenschmidti Piemiņas turnīrs
 Jaunieši, Kadeti
 GR BCS
  
Nav
 
 29. - 31.05.
 ViļņaLietuva
 Starptautisks turnīrs "Vilnius Open"
 Jauniesi, Kadeti
 GR BCS
 
Nav
 
 
 30.05. RīgaLatvija Brīvās cīņas sacensības "Cietais rieksts"
 Zēni,
Jaunieši,
Kadeti,

 BCV. Dzeriņš

Nav
 
 

Jūnijs

   


    
 04. - 07.06. Varšava PolijaUWW Reitinga turnīrs Ziolkovski, Pitlasinski, Poland Open Pieaugušie BC GR BCS LSCFAtvērt nolikumu 
 ATCELTS
 VarnaBulgārija Eiropas čempionāts  U-15 BC GR BCSLSCF  
Nav
 
 06.06. SileneLatvija Silenes pagasta kauss
 U-13 BC BCS
 A. Andrijanovs

Nav
 
 
 ATCELTS
 KatovicePolija Eiropas čempionāts Kadeti BC GR BCS LSCFNav   
 25. - 27.06 MinskaBaltkrievija UWW Oleg Karavaev
 Pieaugušie GR  
Nav
 
 PĀRCELTS Saulkrasti
Latvija Pludmales cīņas sacensības
 Jaunieši,
Kadeti, Juniori, Pieaugušie
 PCA. Matulis
 
Nav
 
 PĀRCELTS SkopjeZiemeļmaķedonijaEiropas čempionāts Juniori BC GR BCS LSCFNav

Jūlijs

   
    
















  








 
 

Augusts

   

 

    
01.08.
Brocēni
Latvija2020.gada CSK Kurzemnieks atklātais čempionāts pludmales cīņās
Zēni,
U-15,
Kadeti,
Juniori,
Pieaugušie
PC
U. Zanders

Atvērt nolikumu
 
 
15.08.
Saulkrasti
Latvija
Latvijas čempionāts pludmales cīņā
U-13,
U-15,
Kadeti,
Juniori,
Pieaugušie
PC
LSCF
Atvērt nolikumu
 








 

Septembris

   

 

    
 04. - 05.09. Liepāja Latvija
 Latvijas čempionāts kadetiem
 Kadeti, U-17
 BC GR BCS
 LSCF
Atvērt nolikumu
 
 
 PĀRCELTS (datums tiks precizēts)
 Daugmale,
Ķekavas nov.
Latvija "Daugmales kauss"
 Bērni, Jaunieši, Kadeti
 BC BCS
 I. Bramanis

Nav
 
 
 11. - 13.09. VigalaIgaunija 26. Vigalas atklātais čempionāts
 Jaunieši, Kadeti, Juniori
 GR 
Nav
 
 
 12.09. DaugavpilsLatvija Daugavpils ISVS jauniesu atklātās sacensības brīvajā cīņā
 Zēni BC V. Golubevs
 
Nav
 
 12. - 13.09.
 PoznaņaPolija J. Moczynskiego Piemiņas turnīrs
 Jaunieši GR  
Nav
 
 16. - 18.09. MinskaBaltkrievijaUWW A. Medved Grand Prix Pieaugušie BC GR Nav  
 18. - 19.09.
 RīgaLatvija"Daugmales kauss"
 Jaunieši GR A. Trubeckojs

Nav
 
 
18. - 19.09.
 LunjaIgaunija 44. E. Putsepa Piemiņas turnīrs
 Jaunieši,
Kadeti
 GR 
Nav
 
 
 25.09. - 27.09.
 DaugavpilsLatvija Starptautiskais  Daugavpils pilsētas sporta meistaru piemiņas turnīrs grieķu - romiešu cīņā
 Kadeti GR V. Verdiņš

Nav
 
ATCELTS RīgaLatvijaStarptautisks turnīrs "V.Freidenfelda LBCSK ceļojošā kausa izcīņa"
Juniori
 BC BCS
V. Freidenfelds

Atvērt nolikumu
 
 
 ATCELTS Rīga LatvijaStarptautisks turnīrs "V.Freidenfelda LBCSK ceļojošā kausa izcīņa" Kadeti BC BCS
 V. Freidenfelds

Atvērt nolikumu
 
 26.09 PaikuseIgaunija 19. L.Kreinini Piemiņas turnīrs
 Jaunieši, Kadeti
 GR 
Nav
 
 

 Oktobris

   

 

    
 02. - 03.10.
 LihulaIgaunija 10. G.Vahari Piemiņas turnīrs
 Jaunieši, Kadeti
 GR  
Nav
 
 02. - 04.10.
 SanktpēterburgaKrievija N. Vorobjevas starptautisks turnīrs
 Jaunieši,
Kadeti
 BCS  
Nav
 
 02. - 04.10.
 GomeļaBaltkrievija Starptautisks turnīrs "V. Kopilova balvu izcīņa"
 Kadeti GR 
Nav
 
 
 02. - 04.10.
 KrašņikiPolijaStarptautisks turnīrs "Pučar Ziemij Krašniecki" Kadeti BC BCS
 I. Drupa
 
Nav
 
02. - 03.10. JelgavaLatvija Starptautisks turnīrs "Jelgavas pilsētas atklātās meistarsacīkstes brīvajā cīņā 2020"
Zēni,
Jaunieši,
Kadeti,
Juniori
BC
BCS
V. Smirnovs
Atvērt nolikumu  
 ATCELTS
Spala
Polija Eiropas čempionāts kadetiem
 Kadeti, U-17
 BC GR BCS
 LSCF  
 09. - 10.10.
 TapaIgaunija Starptautisks turnīrs Tapa
 Jaunieši,
Kadeti
 GR BCS
  
Nav
 
 15.10. Daugavpils
Latvija
 Latvijas čempionāts U-15 U-15 BC GR BCS LSCF Atvērt nolikumu 
 15. - 18.10.
 KijevaUkraina UWW Ukrainas sportistu un treneru piemiņas turnīrs
 Pieaugušie BC GR BCS
  
 
 16. - 18.10.
 Klaipēda Lietuva Starptautisks turnīrs "Mūsu Viltys"
 U - 15, Kadeti
 BC I. Drupa
 
Nav
 
 16. - 17.10.
 Umea Zviedrija Umea wrestling battle
 Jaunieši, Kadeti, Juniori
 GR 
Nav
 
 ATCELTS
 SkopjeZiemeļmaķedonija Eiropas čempionāts junioriem
 Juniori U-20
 BC GR BCS
 LSCF 
 23. - 25.10.
 KlaipēdaLietuva XX Starptautisks turnīrs "Mūsu Viltys"
 Jaunieši, Kadeti
 BC 
Nav
 
 
 20.-25.10. LoutrakiGrieķija Pasaules čempionāts Veterāni FS GR Nav  
 22. - 24.10.
 BalviLatvija XII Atklātais Givi Abduselišvili piemiņas turnīrs
 Zēni, Jaunieši
 GR K. Titorenko

Nav
 
 
 22. - 24.10.
 DaugavpilsLatvija Daugavpils ISVS jauniēsu atklātās sacensības brīvajā cīņā
 Zēni BC V. Golubevs

Nav
 
 
 23. - 25.10.
 BelostokaPolija Starptautisks Dombrovska Piemiņas turnīrs
 Zēni, Kadei, Juniori
 GR  
Nav
 
 23. - 24.10.
 MariampoleLietuva P. Grigui Piemiņas turnīrs
 Jauniesi, Kadeti
 GR 
Nav
 
 
 24.10. CēsisLatvijas Starptautisks turnīrs "Nabiks 2020"
 Kadeti BC BCS
A. Ruicis

Nav
 
 
 27. 10. - 01.11. Ņižnija NovgorodaKrievija Pasaules Universiāde Pieaugušie BC GR BCS Nav   
 30.10. KallavareIgaunija 49. A. Aberga Piemiņas turnīrs
 Jaunieši, Kadeti
 GR  
Nav
 
 31.10. JaunolaineLatvija Olaines novada atklātais čempionāts brīvajā cīņā 2020
 Bērni,
Jaunieši
 BC
BCS
L.Skujiņa
Atvērt nolikumu  
 30. - 31.10.
 VasterasZviedrija Starptautisks turnīrs "Malarcupen 2010"
 Jaunieši, Kadeti, Juniori
 GR  
Nav
 
 30. -31.10.
 ĻvovaUkraina Starptautisks turnīrs "Milinovska balvu izcīņa"
 Kadeti,
Juniori
 GR BCS
  
Nav
 
 31.10Haparanda
ZviedrijaUWW Starptautisks turnīrs "Haparanda Cup"
Pieaugušie
GR
 
Nav
 
 

Novembris

   

 

    
 06.-07.11. SaldusLatvija Latvijas čempionāts
 Pieaugušie BC GR BCS
 LSCF  
 06.-08.11. BerlīneVācija Berlīnes Starptautiskais turnīrs Kadeti, Juniori, Pieaugušie BCS  
Nav
 
 06. - 07.11.
 Vīlande IgaunijaStarptautisks turnīrs "Baltic Cup"
 Juniori, Pieaugušie
 BC I. Drupa
 
Nav
 
 13. - 14.11.
 JogevaIgaunija 41. Vooremaa atklātais čempionāts
 Jaunieši, Kadeti
 GR  
Nav
 
 13. - 14.11.
 GrodnaBaltkrievija Starptautisks Ezerska Piemiņas turnīrs
 Jaunieši GR 
Nav
 
 
 13. - 14.11.
 ViļņaLietuva UWW Starptautisks R. Bagdonasa turnīrs
 Juniori
 GR BCS
  
Nav
 
 13. - 15.11.
 KošiceSlovākija Starptautisks turnīrs "Olympic Hopes"
Kadeti, Juniori BC I. Drupa

Nav
 
 
 20. - 22.11. KaļiņingradaKrievija Kosmodemjansku Piemiņas turnīrs
 Kadeti, Juniori
 GR  
Nav
 
 20. -22.11.
 ArzamasKrievija Starptautisks turnīrs "Plandina rūpnīcas balvas izcīņa"
 Kadeti BC I. Drupa
 
Nav
 
20.11.
 Daugavpils Latvija Starptautisks turnīrs "Daugavpils kauss 2020"
 Juniori, Kadeti, Jaunieši BCS I. Petrova,
Ļ. Kopilova
Nav   
 20.11. ĀdažiLatvija Ādažu kauss
 Jaunieši, Kadeti, Juniori
 GR V. Zjatkovs
 
Nav
 
 21.11. RīgaLatvija Rīgas atklātās meistarsacīkstes bērniem
 2011.-2013.dz.g. BC BCS
 V. Dzeriņš
 
Nav
 
 23. - 29.11. TampereSomija Pasaules čempionāts U-23 BC GR BCS LSCFNav 
 PĀRCELTS (datums tiks precizēts)
 LiepājaLatvijaStarptautisks turnīrs "Liepājas čempionāts"
 Kadeti GR BCS
J. Rērihs

Nav
 
 
 27.-29.11. LiepājaLatvija Latvijas čempionāts U-13
 U-13 BC GR BCS
 LSCF  

Decembris

   


    
 04. -10.12.
 BelgradaSerbija Pasaules čempionāts junioriem
 Juniori U-20
 BC GR BCS
 
LSCF
  
 12. - 20. 12.
 BelgradaSerbija Pasaules čempionāts
 Pieaugušie BC GR BCS
 LSCF  
 04.-05.12. MarjamaaIgaunija 60. Marjamaa Kapp
 Jaunieši,
Kadeti
 GR  
Nav
 
04. - 06.12. Czarny BorPolija Heros Lady Open Jaunieši, kadeti, pieaugušie BCS L. Skujiņa 
 
 05. - 06.12.
 RīgaLatvija Rīgas atklātās meistarsacīkstes jauniešiem
 Jaunieši 2005. - 2008.dz.g.
 BC GR
 V. Freidenfelds

Nav
 
 
 ATCELTS
 DaugavpilsLatvija Starptautisks turnīrs "Brāļu Krupeņinu Piemiņas turnīrs" Kadeti,
Juniori
 GR V. Drozdovs
Atvērt nolikumu  
 11. - 12.12.
 Kohtla - Jarve
IgaunijaUWW Starptautisks turnīrs "Kuldkaru Open"
 U-23 BC I. Drupa
 
Nav
 
 11. - 12.12.
 KuršenaiLietuva Ziemassvētku turnīrs
 Jaunieši, Kadeti
 GR 
Nav
 
 
 11. - 13.12.
 KaļiņingradaKrievija  G. Toropina Starptautiskais turnīrs brīvajā cīņā Jaunieši, Kadeti
 BC 
Nav
 
 
 12.12. JaunolaineLatvija Jaunolaines Ziemassvētku turnīrs
 Bērni, Jaunieši
 BC BCS
 L.Skujiņa
Nav
 
 
 12.12. NaujeneLatvija Ziemassvētku kauss
 U-13 BC BCS
  
Nav
 
 12.12. RīgaLatvija Rīgas atklātās meistarsacīkstes jauniešiem
 2009.-2010.dz.g. BC V. Dzeriņš

Nav
 
 
 18.12. DaugavpilsLatvija Ziemassvētku kauss sieviešu cīņā
 Jaunieši, Kadeti, Juniori
 BCS Ļ. Kopilova,
I. Petrova

Nav
 
 
 18. - 19.12.
 BerozovskaBaltkrievija Starptautiskais Ziemassvētku turnīrs
 Zēni GR  
Nav
 
 18. - 19. 12.
 RīgaLatvija
 22. Starptautiskās Paula Budovska Piemiņas sacensības
 Jaunieši,
Kadeti, Juniori
 BC GR
BCS
 J. Indārs

Nav
 
 
 18. - 19.12.
 RīgaLatvija Ziemassvētku turnīrs
 Jaunieši GR A. Trubeckojs

Nav
 
 
 18. - 19.12. PaņevežaLietuva Starptautisks R. Sarguno sporta ģimnāzijas turnīrs
 Jaunieši, Kadeti
 GR 
Nav
 
 
 20. -23.12.
 SanktpēterburgaKrievija Ziemassvētku turnīrs
 Jaunieši,
Kadeti
 BCS 
Nav
 
23.12.
Daugavpils
Latvija
Ziemassvētku turnīrs brīvajā cīņā
 Zēni
BC
V. Golubevs

Nav
 
 
 23.12. LiepājaLatvija Ziemassvētku turnīrs
 Jaunieši GR BCS
 J. Rērihs
 
Nav
 
 25. -26.12.
 RīgaLatvija Ziemassvētku turnīrs
 Zēni GR A. Trubeckojs
 
Nav
 
 28. - 29.12.
 DaugavpilsLatvijaDaugavpils individuālo sporta veidu skolas Ziemassvētku meistarsacīkstes grieķu - romiešu cīņā
 Skolēni GRD. Lapa
 
Nav
 
©Latvijas Sporta Cīņas federācija. Visas tiesības aizsargātas.

 .